KONST / Litografier / Färglitografi 11609539
*
nr 1160 9539
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. EA-upplaga, bladets mått: 42x56, Löst blad
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2018
kl 08:50:16
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs mer om Jonas Fredén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik jonas fredén litografi litografier litografiskt blad löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs mer om Jonas Fredén
nr 1160 9539
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. EA-upplaga, bladets mått: 42x56, Löst blad
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2018 |
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.Läs mer om Jonas Fredén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik jonas fredén litografi litografier litografiskt blad löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25